Увага! Погіршення погодних умов! Будьмо уважні та обережні!
Увага! Погіршення погодних умов! Будьмо уважні та обережні!

Увага! Погіршення погодних умов! Будьмо уважні та обережні!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, ожеледиця, хуртовини, значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків – сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу з будинків (особливо з похилим дахом), виступаючих архітектурних частин будівель. Тож особливо небезпечним є перебування біля будівель в таку пору, бо  можливе падіння снігу, льоду та бурульок.

Комісія з питань ТЕБ та НС сільської ради закликає всіх – і дорослих, і дітей – бути уважними та обережними на вулиці та дотримуватися наступних рекомендацій:

  • необхідно звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги та снігу на дахах будинків;
  • за можливості, триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху;
  • потрібно бути уважними під час прогулянок, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом із бурульками. Проходячи  біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу;
  • не паркувати автівки біля будинків;
  • якщо під час руху ви почули зверху підозрілий шум, ні в якому разі не можна зупинятись, підіймати голову та роздивлятись що відбувається, можливо, це схід снігу або крижаної брили; бігти від будівлі теж не можна, треба якомога швидше притиснутися до стіни будинку.

 

Здоров’я всім! Бережімо себе і ближніх!

//