УВАГА!
IMG 20171222 144003

Відбулась 18 сесія сільської ради

22 грудня сільський голова Тетяна Котик провела пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії сільської ради.

Пленарному засіданню передували засідання постійних комісій сільської ради. Зокрема, усі питання були розглянуті на засіданнях  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко)  та постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук).

На розгляд депутатів були внесені питання щодо  створення громадських пасовищ, продовження терміну дії договорів оренди приміщень з КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесення змін до Договорів оренди гідротехнічних споруд , про звернення батьків Лозичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та затвердження передавального акту Лозичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Були розглянуті питання про надання дозволу на виготовлення та затвердження  технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок .

Депутати підтримали присвоєння чергового рангу секретарю сільської ради , визначили розмір допомоги за заявами жителів громади та погодили внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік. 

Основним питанням позачергової сесії було прийняття сільського бюджету на 2018 рік. Перед прийняттям бюджету  було розглянуто ряд  програм, а саме:

  • Програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які проживають на території Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму благоустрою населених пунктів Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму зайнятості населення Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків на території Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму розроблення містобудівної документації населених пунктів Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму забезпечення природоохоронних заходів населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури сіл Судилківської сільської ради на 2018 рік;
  • Програму забезпечення публічності та гласності в діяльності Судилківської сільської ради на 2018-2020 роки ;
  • Програму підтримки районного трудового архіву на 2018 рік.

На пленарному засіданні усі проекти рішень були підтримані депутатами. В цілому було прийнято дев’ятнадцять рішень.