IMG 20180216 144259

Відбулась 20 сесія сільської ради

В рамках підготовки до пленарного засідання 20-ї сесії  депутати розпочали роботу у постійних комісіях сільської ради.  Так, 15 лютого відбулося засідання трьох постійних комісій, а саме : з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням  Наталії Береговської;  з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи під головуванням Аліси Криворучко та  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення  під головуванням Аліси Кравчук. У засіданні комісій взяли участь сільський голова Тетяна Котик,  перший заступник сільського голови Віталій Бузиль, заступник сільського голови Валентина Мазур та відповідальні працівники сільської ради.   Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи. Загалом депутати запропонували внести на розгляд пленарного засідання понад 20 питань.

16 лютого відбулось пленарне  засідання 20-ї сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик.  Першим на порядку денному стояло питання «Про оптимізацію мережі  закладів загальної середньої освіти».  Валентина Мазур, заступник сільського голови, повідомила присутнім, що з метою підняття якості освіти на вищий рівень у громаді з квітня місяця 2017 року розпочато оптимізацію  навчальних закладів , створено опорний навчальний заклад та три філії   . На сьогодні стоїть питання про реорганізацію Новицького нвк у Новицьку початкову школу,  Вовківецького нвк у Вовківецьку початкову школу , Великомедведівського нвк у Великомедведівську гімназію , Полянської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  у Полянську гімназію.  У  цих навчальних закладах проведено збори за участю батьків, педагогів  та громадськості сіл.  Оптимізація дасть можливість дітям  навчатись у повноцінних класах, де можна організувати різноманітні форми  роботи відповідно тих змін , які зараз відбуваються.

Також Валентина Мазур представила на розгляд депутатів Положення про сільський заклад культури  та Програму розвитку позашкільної освіти дітей  та  учнівської молоді Судилківської сільської ради у 2018 році.

Головний бухгалтер Олена Лабунець інформувала по бюджетних питаннях ,  а саме звітувала про виконання сільського бюджету на 2017 рік,  про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік та про угоди між Судилківською сільською радою  та Шепетівською районною , Шепетівською міською , Грицівською селищною радами. Відповідно до угод депутати виділили кошти на підтримку  обдарованих дітей та учнівської  молоді громади  з метою  забезпечення їх  навчання у Шепетівській дитячій художній школі (56,311 тис. грн.), Шепетівській дитячій музичній школі (210,534 тис. грн. ) та  у гуртку спортивного туризму   Грицівської школи сприяння здоров’ю (28,69 тис. грн.).  Виділили кошти на  підтримку хворих нефрологічного профілю, які проживають на території Судилківської сільської ради для амбулаторного лікування в Шепетівському Центрі первинної медико-санітарної допомоги,  а також на харчування та довезення дітей шкільного віку Судилківської сільської ради, які навчаються в Городнявському навчальному закладі.

З 1 березня 2018 року депутати збільшили видатки на харчування школярів. На одно, дво- та триразове харчування учнів з бюджету виділятиметься, відповідно, 10, 12 та 15 гривень на одну дитину.

На пленарному засіданні було  підтримано внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів Судилківської сільської ради та її апарату, затверджено план роботи сільської ради на І півріччя 2018 року, відмовлено усім заявникам у наданні пільги зі сплати земельного податку, надано допомогу жителям громади на лікування та поховання рідних.

Було розглянуто  блок земельних питань.  Депутати одноголосно підтримали  передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність. Проте проекти рішень «Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на передачу у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення» та «Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області на завершення робіт з проведення земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок» не знайшли підтримки депутатів. Тому рішення з цих питань були не прийняті.

//