IMG 20190419 144501

Відбулась 40-а сесія сільської ради

17 квітня розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик. Так, на засіданні постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання місцевого бюджету сільської ради за 1 квартал 2019 року, детально обговорили внесення змін до бюджету сільської ради на 2019 рік, угоду між сільською радою та Шепетівською міською радою. Члени комісії схвалили Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Судилківської сільської ради на 2019-2021 роки, погодили підвищення вартості харчування учнів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах денної форми навчання, розглянули заяви жителів громади щодо надання допомог на лікування, участникам бойових дій АТО, Другої світової війни, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілим від чорнобильської катастрофи.

На засіданні постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи депутати погодили Програму забезпечення проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у 2019-2021 роках, розглянули блок земельних питань та об’єктів комунальної власності.

19 квітня відбулось пленарне засідання 40-ої сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик. На порядок денний було внесено двадцять п’ять питань, за результатами розгляду яких були прийняті відповідні рішення.

 

22.04.2019р.

//