IMG 20190530 144909

Відбулась 41-а сесія сільської ради

29 травня  розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії сільської ради у постійних комісіях. Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик.  Так, на засіданні постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку депутати детально обговорили  внесення змін  до бюджету сільської ради на 2019 рік, розглянули внесення змін до угоди між сільською радою та Шепетівською районною радою в частині пільгового забезпечення медикаментами мешканців громади, погодили внесення змін до програми соціально-економічного розвитку сільської ради на 2017-2020 роки та Комплексну програму мобілізації зусиль Судилківської сільської ради (ОТГ) та Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2019-2022 роки. Також члени комісії  розглянули заяви  жителів громади щодо надання допомоги на лікування,  участникам бойових дій АТО, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілим від чорнобильської катастрофи.

На засіданні постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи  депутати розглянули блок земельних питань та питань щодо управління об’єктами комунальної власності.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення депутати детально обговорили питання скорочення однієї групи у  Серединецькому дошкільному закладі.

30 травня  відбулось пленарне засідання 41-ої сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик.  На  порядок денний було внесено шістнадцять питань, за результатами розгляду яких були  прийняті відповідні рішення.

 

31.05.2019р.

//