IMG 20191107 144633

Відбулась 47-а сесія сільської ради

07 листопада  відбулась 47-а позачергова сесія сільської ради. Поенарному засіданню сесії передувало засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Члени комісії розглянули усі питання та рекомендували їх внести на розгляд 47-ої сесії.

Першим на  порядок  денний було внесено звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади. З метою підтримки ініціативи ВАОМС «Асоціація міст України», депутати  закликали Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України в проекті Державного бюджету України на 2020 рік:

  1. підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;
  2. встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
  3. спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;
  4. забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку;
  5. передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у в обсязі не менше 20 млрд грн та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.

Далі депутати підтримали п’ять бюджетних питань та прийняли по ним відповідні рішення, зокрема це:

  • звіт про виконання місцевого бюджету Судилківської сільської ради за  9 місяців 2019 року;
  • про угоду між Судилківською сільською радою та Грицівською селищною радою;
  • про угоди між Судилківською сільською радою та Шепетівською міською радою;
  • про угоду між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою;
  • про внесення змін до місцевого бюджету Судилківської сільської ради на 2019 рік.

 

11.11.2019р.

//