IMG 20191122 113722

Відбулась 48-а сесія сільської ради

22 листопада  відбулось пленарне засідання 48-ої  сесії сільської ради. Пленарному засіданню сесії передували засідання постійних  комісій сільської ради. Так, 19 листопада відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, а 20 листопада – постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Депутати обговорили та прийняли наступні рішення:

 1. Про Програму попередження скоєння повторних злочинів та правопорушень засудженими особами на території Судилківської ОТГ на 2019-2023 роки.
 2. Про угоду між Судилківською сільською радою та 21-ю Державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
 3. Про внесення змін до місцевого бюджету Судилківської сільської ради на 2019 рік.
 4. Про надання одноразової грошової допомоги.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно Земельного кодексу України.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно Земельного кодексу України.
 9. Про внесення змін до рішення сесії від 19.04.2019року №21, від 28.02.2019 року №25 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст.118, 121 Земельного кодексу України».
 10. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ « ВФ Україна».
 11. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної частки(пай).
 13. Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення з метою подальшої передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 15. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Судилків, вул. Героїв Майдану, № 2.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних доріг) в натурі на (місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17. Про передачу в оренду невитребуваних земельних часток(паїв).
 18. Про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. 20 Земельного кодексу України для сінокосіння і випасання худоби.
 19. Про надання згоди на прийняття безоплатно у комунальну власність Судилківської сільської ради нерухомого майна.
 20. Про присвоєння назв вулицям садового товариства «Надія.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст.118, 121 Земельного кодексу України.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 24. Про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно із ст. 118, 121 Земельного кодексу України.
 25. Про звернення депутатів Судилківської сільської ради до Президента України.

 

25.11.2019р.

//