IMG 20200618 145034

Відбулась 57-а сесія сільської ради

18 червня відбулось пленарне засідання 57-ої сесії сільської ради. Пленарному засіданню сесії передували робота депутатів у постійних комісіях, участь у яких взяла сільський голова Тетяна Котик.

Так, 16 червня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, на якому депутати розглянули блок земельних питань та питань щодо управління об’єктами комунальної власності.  Члени постійної комісії розглянули звернення громадян щодо надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  різного цільового призначення; щодо затвердження уже виготовлених проектів землеустрою та технічної документації; обговорили питання передачі в оренду земельних ділянок та припинення договорів оренди тощо.

17 червня на засіданні постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання бюджету Судилківської сільської об’єднаної територіальної  громади за І квартал 2020 року, розглянули питання внесення змін до бюджету сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, рекомендували внести на розгляд сесії сільської ради чотири проекти рішень – регуляторних акти щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів. Також члени комісії розглянули звернення жителів щодо надання одноразової грошової допомоги, визначивши розмір допомоги.

18 червня на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення депутати детально обговорили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Судилківської сільської ради.

За результатами розгляду проектів рішень,  на пленарному засіданні сесії сільської ради було прийнято 32 рішення.

 

22.06.2020 року

//