logo

Відбулась 59-а сесія сільської ради

29 липня  відбулось пленарне засідання 59-ої сесії сільської ради під головуванням в.о.сільського голови, секретаря сільської ради Алли Товстюк. Пленарному засіданню сесії передували робота депутатів у постійних комісіях.

Так, 27 липня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, на якому депутати розглянули блок земельних питань та питань щодо управління об’єктами комунальної власності. Члени постійної комісії розглянули звернення громадян щодо надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  різного цільового призначення; щодо затвердження уже виготовлених проектів землеустрою та технічної документації; обговорили питання передачі в оренду земельних ділянок та припинення договорів оренди  тощо.

28 липня на засіданні постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання бюджету Судилківської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року, розглянули питання внесення змін до бюджету сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, обговорили внесення змін у структуру сільської ради, погодили угоди щодо передачі іншої субвенції Шепетівській районній раді на придбання інсуліну для жителів громади, ДПРЧ на придбання шоломів для пожежних. Також члени комісії розглянули звернення жителів щодо надання одноразової грошової допомоги, визначивши розмір допомоги.

28 липня на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення депутати детально обговорили питання створення Новицького закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Судилківської сільської  ради Шепетівського  району Хмельницької області та затвердження статуту; затвердження передавального акту Рудня-Новенської загальноосвітньої школи І ступеня Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,  передавального акту Новицької початкової школи Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області, припинення  діяльності методичної служби Судилківської сільської ради  шляхом ліквідації.

За результатами розгляду проектів рішень, на пленарному засіданні сесії сільської ради було прийнято 23 рішення.

 

01.08.2020 року

//