zastavna 2

Відбулася нарада директорів закладів освіти

03 березня 2020 року на базі читальної зали Судилківської сільської бібліотеки начальником відділу освіти та культури сільської ради Косминою Н.А. проведено нараду з директорами закладів дошкільної та загальної середньої освіти .

Розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, разом з Косминою Н.А. акцентували увагу присутніх директорів здо та ззсо на виконанні рішень виконавчого комітету сільської ради від 28 лютого 2020 року, а саме: про протипожежну безпеку в закладах освіти під час весняно – літнього періоду у 2020 році; про виконання закладами освіти громади Комплексного плану заходів по боротьбі та профілактиці грипу; про заходи у закладах освіти щодо захисту рослин, занесених до Червоної книги України.

 Під час розгляду питання щодо виконання закладами освіти Комплексного плану заходів по боротьбі та профілактиці грипу на території сільської ради у розмові взяв участь Вознюк М.П., завідувач Судилківської АЗПСМ. Вознюк М.П. поінформував присутніх про коронавірус, його симптоматику, про те, як захиститися від інфікування та запобігти поширенню інфекції. Усі присутні ознайомилися з інфографікою від МОЗ України, рекомендаціями щодо дотримання звичайних заходів обережності.

Крім того, у ході наради розглянуто важливі питання організаційного характеру щодо освітнього процесу та господарської діяльності здо та ззсо, а саме: питання організації харчування у ззсо та додержання вимог санітарно – гігієнічних правил. Система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) (даний блок представили Дячук Г.М., директор Травлинської зош I-III ступенів та Андрощук Л.І., директор Судилківського здо, які напередодні взяли участь у семінарі з питань безпечного харчування дітей у м.Нетішин); методичний блок освітніх питань (Швед Г.І., відповідальна за методичну службу сільської ради);оздоровлення – 2020 (Васильченко Т.А., методист методичної служби сільської ради).

Заключний блок наради пройшов у форматі діалогу «запитання – відповідь» з різних питань організації освітнього процесу у закладах освіти громади.

//