Home / Судилківська сільська рада / Управлінсько-методична діяльність / Відбулася нарада директорів закладів освіти

Відбулася нарада директорів закладів освіти

03 березня 2020 року на базі читальної зали Судилківської сільської бібліотеки начальником відділу освіти та культури сільської ради Косминою Н.А. проведено нараду з директорами закладів дошкільної та загальної середньої освіти .

Розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, разом з Косминою Н.А. акцентували увагу присутніх директорів здо та ззсо на виконанні рішень виконавчого комітету сільської ради від 28 лютого 2020 року, а саме: про протипожежну безпеку в закладах освіти під час весняно – літнього періоду у 2020 році; про виконання закладами освіти громади Комплексного плану заходів по боротьбі та профілактиці грипу; про заходи у закладах освіти щодо захисту рослин, занесених до Червоної книги України.

 Під час розгляду питання щодо виконання закладами освіти Комплексного плану заходів по боротьбі та профілактиці грипу на території сільської ради у розмові взяв участь Вознюк М.П., завідувач Судилківської АЗПСМ. Вознюк М.П. поінформував присутніх про коронавірус, його симптоматику, про те, як захиститися від інфікування та запобігти поширенню інфекції. Усі присутні ознайомилися з інфографікою від МОЗ України, рекомендаціями щодо дотримання звичайних заходів обережності.

Крім того, у ході наради розглянуто важливі питання організаційного характеру щодо освітнього процесу та господарської діяльності здо та ззсо, а саме: питання організації харчування у ззсо та додержання вимог санітарно – гігієнічних правил. Система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) (даний блок представили Дячук Г.М., директор Травлинської зош I-III ступенів та Андрощук Л.І., директор Судилківського здо, які напередодні взяли участь у семінарі з питань безпечного харчування дітей у м.Нетішин); методичний блок освітніх питань (Швед Г.І., відповідальна за методичну службу сільської ради);оздоровлення – 2020 (Васильченко Т.А., методист методичної служби сільської ради).

Заключний блок наради пройшов у форматі діалогу «запитання – відповідь» з різних питань організації освітнього процесу у закладах освіти громади.

Яндекс.Метрика