IMG 20170630 7

Відбулось пленарне засідання одинадцятої сесії сільської ради

30 червня 2017 року відбулось пленарне засідання одинадцятої сесії сільської  ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик. В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто 19 питань, по яких прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутати прийняли ряд рішень по земельних питаннях та затвердили перелік проектів, що можуть реалізовуватися в об’єднаній територіальній громаді у 2017-2020 роках.

Перший заступник сільського голови Віталій Бузиль представив на розгляд депутатів питання, які стосуються оренди комунального майна. Зокрема, питання щодо оренди гідроспоруд, оренди приміщень для розміщення обладнання (АТС) ПАТ «Укртелекому», а також питання поновлення договору оренди землі.

По питанню внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік інформувала головний бухгалтер сільської ради Олена Лабунець.

Заступник сільського голови Валентина Мазур представила на розгляд депутатів Статут Судилківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Шепетівського району Хмельницької області в новій редакції та положення про Білокриницьку, Лозичанську та Судилківську філії Судилківської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

//