IMG 20180329 150316

Відбулось засідання 22-ї сесії сільської ради

29 березня відбулось пленарне засідання 22-ї сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик. Першим на порядку денному стояло питання «Про звіт Судилківського сільського голови про проведену роботу за 2017 рік». Тетяна Котик поінформувала усіх присутніх про роботу, проведену депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам органів місцевого самоврядування у різних сферах життєдіяльності громади. Сільський голова детально зупинилася на роботі з проектами задля ефективного використання субвенції; на основних аспектах розвитку освіти, культури; на заходах, які були спрямовані на підвищення рівня надання медичних послуг жителям громади  та вирішення першочергових питань щодо соціального захисту населення.

Заступник сільського голови Валентина Мазур представила на розгляд депутатів Програму методичного забезпечення діяльності навчальних закладів Судилківської сільської ради на 2018-2021 роки та Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку на території Судилківської сільської  ради на 2018-2022 роки.

Головний бухгалтер Олена Лабунець інформувала по бюджетних питаннях , а саме про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Судилківської сільської ради на 2018 рік, до Програми соціально-економічного розвитку сільської ради, про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік та про угоди між Судилківською сільською радою  та Хмельницькою обласною, Шепетівською районною радами.

Депутати підтримали Правила утримання домашніх тварин (котів та собак) на території Судилківської сільської ради. На пленарному засіданні було розглянуто блок земельних питань. Депутати підтримали проекти рішень щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості та затвердження технічної документації. Проте у питаннях щодо земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення не усі заявники отримали погодження. Депутати підтримали припинення договору оренди, надали дозвіл на виготовлення детального плану території для будівництва і обслуговування амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Судилків по вул. Героїв Майдану, погодили надання грошової допомоги жителям громади відповідно до заяв тощо.

На пленарному засіданні було прийнято двадцять одне рішення.

//