УВАГА!

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

31 травня  2019 року, під час чергового засідання виконавчого комітету сільської  ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Тетяни Котик, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади та  окремих її жителів.

Члени виконавчого комітету погодили Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Судилківській об’єднаній територіальній громаді та обговорили заходи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в громаді.

Блок питань стосувався культури та освіти. Зокрема, були розглянуті питання  про тимчасове припинення роботи закладів дошкільної освіти Судилківської сільської ради,  про підготовку до оздоровчої  кампанії «Літо-2019»,  про затвердження  заходів до Міжнародного Дня захисту дітей в закладах культури та ззсо Судилківської сільської ради та режим роботи  закладів культури.

Також були розглянуті справи про адміністративні правопорушення, вчинені жителями громади, та винесені попередження.

 

03.06.2019р.