IMG 20171115 145023

Відбулося пленарне засідання 16-ої сесії сільської ради

15 листопада 2017 року відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик.
Пленарному засіданню передували засідання постійних комісій сільської ради. Зокрема, 14 листопада на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко) депутати розглянули ряд земельних питань.
Перед пленарним засіданням сесії було проведено засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук). Члени комісії погодили внесення змін до переліку об’єктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Депутатами були погоджені угоди між Судилківською сільською радою та Хмельницькою обласною радою, Шепетівською районною радою, 21-ю Державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області. В результаті укладених угод до сільського бюджету будуть залучені додаткові кошти на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості та для облаштування медіатеки у Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Члени комісії розглянули звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2017 року та погодили зміни до сільського бюджету на 2017 рік, розглянули заяви жителів громади щодо надання матеріальної допомоги тощо.
На пленарному засіданні усі проекти рішень були підтримані депутатами. В цілому було прийнято вісімнадцять рішень.

//