438129573 426610833422421 4890736807173660263 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

07 травня 2024 року під керівництвом очільника Судилківської ТГ Тетяни КОТИК відбулося засідання сесії Судилківської сільської ради. Засіданню сесії передувала робота депутатських комісій.
Розглянуто питання:
1.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості.
3. Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду Лебедю Ігорю Вадимовичу.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам.
6. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти .
7. Про передачу в оренду земельної ділянку для обслуговування будівлі торгівлі.
8. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі
9. Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Судилківської сільської ради (малу приватизацію).
10.Про Програму розвитку земельних відносин Судилківської сільської ради на 2024-2026 роки.
11.Про Програму фінансової підтримки та внески до статутних капіталів комунального підприємства «Добробут» Судилківської сільської ради в новій редакції.
12.Про внесення змін до сільської цільову Програму «Підтримка Збройних Сил України на 2024 рік».
13.Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Судилківської сільської ради на 2023-2025 роки.
14.Про внесення змін до Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Судилківської сільської ради на 2024 рік.
15.Про Програму харчування дітей у навчальних закладах Судилківської сільської ради на 2021-2024 роки.
16.Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.
17.Про доповнення видів діяльності за КВЕД комунального підприємства «Добробут» Судилківської сільської ради, збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Добробут» Судилківської сільської ради та затвердження його статуту в новій редакції.
18.Про внесення змін до Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Судилківської сільської ради та перелік використання коштів у 2024 році.
19. Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність для задоволення потреб однієї з військових частин в умовах правового режиму воєнного стану
20.Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2024 рік.
21.Про надання одноразової грошової допомоги.
22.Звіт про виконання бюджету Судилківської сільської територіальної громади за І квартал 2024 рік.
23.Різне.
Усі питання порядку денного ретельно розглянуто депутатським корпусом сільської ради, прийнято 22 рішення.
 
 
//