УВАГА!
393726515 311574118259427 342922884602721128 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19 жовтня 2023 року під головуванням очільника Судилківської ТГ Тетяни КОТИК відбулося засідання сесії Судилківської сільської ради. Засіданню сесії передувала робота депутатських комісій.
Розглянуто питання:
1. Про внесення змін до Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області на 2021-2025 роки.
2. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції – операції об’єднаних сил, військовослужбовців та учасників бойових дій у війні росії проти України та членів їх сімей, які проживають на території Судилківської сільської ради на 2023-2024 роки.
3. Про внесення змін до Програми забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2024 роки.
4. Про внесення змін до Програми заходів національного спротиву Судилківської сільської територіальної громади на 2023 рік.
5. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Судилківської сільської територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету одній із військових частин.
6. Про внесення змін до угоди між Судилківською сільською радою Шепетівського району Хмельницької області та Високопільською селищною радою Бериславського району Херсонської області.
7. Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2023 рік.
8. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування.
9. Про затвердження Положення про порядок встановлення та демонтажу пам’ятних
знаків, інформаційних і меморіальних дощок на території Судилківської сільської ради.
10. Про демонтування елементів,що символізують російську імперську політику, з пам’ятників та пам’ятних знаків, які розташовані на території Судилківської сільської ради.
11. Про ліквідацію та виведення з базової мережі клубних закладів Судилківської сільської ради Вовківчицького сільського клубу.
12. Про надання одноразової грошової допомоги.
13. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності в комунальну власність Судилківської сільської територіальної громади пожежного автомобіля АЦ-40.
14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки(пай).
15. Про надання дозволу на виготовлення детального плану територій з метою зміни цільового призначення земельної ділянки жителям громади.
16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. 124 Земельного кодексу України.
17. Про скасування підпункту «1.1» рішення № 1 сесії від 16.08.2023 року.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам .
19. Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою подальшої передачі в оренду для городництва.
21. Про продовження терміну дії .договору оренди земельної ділянки.
22. Про припинення права оренди невитребуваної земельної частки (паю) та розірвання договору оренди невитребуваної земельної частки (паю).
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.
24. Різне.
Питання порядку денного сесії ретельно розглянуто депутатами сільської ради, прийнято виважені рішення із врахуванням змін, які виникли в ході обговорення питань.