421884024 369718545778317 2924879103113170180 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30 січня 2024 року під головуванням очільника Судилківської ТГ Тетяни КОТИК відбулося засідання сесії Судилківської сільської ради. Засіданню сесії передувала робота депутатських комісій.
Розглянуто питання:
– Про угоду між Судилківською сільською радою та Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області.
– Про затвердження розрахунку тарифів на надання соціальних послуг населенню Судилківської сільської ради.
– Про закриття однієї групи у закладі дошкільної освіти Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
– Про передачу майна з балансу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Судилківської сільської ради на заклади освіти та передачу комунального майна та будівель Судилківської сільської ради в оперативне управління комунальних закладів.
– Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Судилківської сільської ради та перелік використання коштів у 2024 році
– Про скасування рішення № 15 сесії від 19.10.2023 року.
– Про надання дозволу на виготовлення детального плану територій з подальшою зміною цільового призначення земельної ділянки.
– Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та передачу її в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
– Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам .
– Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно із ст. 124 Земельного кодексу України.
– Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Лотівка Еліт».
– Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 20.12.2023 року № 1.
– Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів Філії «Шепетівське лісове господарство» ДП «Ліси України»
– Про надання одноразової грошової допомоги.
– Різне.
Депутатським корпусом сільської ради розглянуто всі питання, прийнято 13 рішень.
 
 
 
 
 
 
//