УВАГА!
428643435 381867421230096 316500961729310061 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20 лютого 2024 року під керівництвом очільника Судилківської ТГ Тетяни КОТИК відбулося засідання сесії Судилківської сільської ради.
Перед початком роботи сесії сільський голова Тетяна КОТИК, депутати сільської ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, Героїв російсько-української війни, які віддали життя за волю, свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
На розгляд сесії Судилківської сільської ради винесено питання:
1. Про Програму заходів національного спротиву Судилківської сільської територіальної громади на 2024 рік.
2. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Судилківської сільської ради на 2023-2025 роки.
3. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Судилківській сільській раді на 2023-2025 роки.
4. Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами та про проведення земельних торгів
5. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству.
6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки (пай).
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
8. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність громадянам.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та передачу її в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
11. Про затвердження протоколів розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки та передачу її в оренду.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду.
14. Про надання одноразової грошової допомоги.
15. Звіт про виконання бюджету Судилківської сільської об’єднаної територіальної
громади за 2023 рік.
16. Про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на
2024 рік
Депутатським корпусом сільської ради розглянуто 16 питань, прийнято 16 рішень.