313017830 148894477851766 3344060697923205859 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

01 листопада під головуванням очільника громади Тетяни КОТИК відбулося засідання сесії Судилківської сільської ради. Сесії передували засідання постійних комісій, на яких депутатами детально опрацьовано 10 питань порядку денного.
У ході сесії розглянуто питання про внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2022 рік; про затвердження Положення про Центральну бібліотеку Судилківської сільської ради та її структуру; про надання одноразової грошової допомоги, 6 питань, які стосувалися комунальної власності та земельних відносин та питання щодо внесення змін до рішення попередніх сесій.
При внесенні змін до бюджету сесією були спрямовані кошти на придбання генераторів, придбання дров для внутрішньо переміщених осіб, виділено кошти на відшкодування вартості лікарських засобів, надання одноразової допомоги на лікування, а також додатково виділили кошти КП «КНП Шепетівський Центр ПМСД» для забезпечення дровами фельдшерських пунктів, які знаходяться на території Судилківської сільської територіальної громади.
Затверджено Положення про Центральну бібліотеку, її структуру та Положення 11 філій.
Депутатами прийнято рішення по шести питаннях, які стосувалися комунальної власності та земельних відносин.
З усіх питань, винесених на розгляд сесії, депутатським корпусом прийнято виважені рішення.
//