349333366 1219009342141024 699681886744023730 n

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

5 травня 2023 року під керівництвом заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадима ВЕРХОГЛЯДА відбулося засідання виконавчого комітету Судилківської сільської ради.
Розглянуто питання:
1. Про підготовку та відзначення на території сільської ради Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули в ході агресії рф.
2. Про підготовку та відзначення на території сільської ради Дня Конституції України.
3. Про затвердження заходів щодо якісної підготовки закладів освіти до роботи в новому 2023-2024 навчальному році .
4. Про створення субланки Судилківської сільської ради Шепетівської районної ланки Хмельницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
5. Про роботу Служби у справах дітей Судилківської сільської ради.
6. Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
7. Про утворення робочої групи з питань встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного стороннього догляду .
8. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету Судилківської сільської ради на 2023 рік.
9. Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).
10. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.
11. Про надання Приватному підприємству «ДОРСТРОЙ-ШЕПЕТІВКА» дозволу на встановлення тимчасової споруди в с. Городище по вул. П’яскорського Миколи.
12. Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди.
Усі питання ретельно розглянуто членами виконавчого комітету, прийнято виважені рішення.
//