IMG 20170627 140747

Відбулося засідання виконкому сільської ради

IMG 20170627 14074727 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Судилківської сільської ради, на якому було розглянуто двадцять питань.

Члени виконкому змінили режим роботи закладів культури, які знаходяться на території Судилківської сільської ради, та встановили розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету. Також були призначені адреси земельним ділянкам, на яких розміщені трансформаторні підстанції ПАТ «Хмельницькобленерго», та змінено адресу відповідно до заяв громадян.

Присутні затвердили перелік проектів, які можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ у 2017 році, та обговорили план роботи виконкому на ІІІ квартал 2017 року. Також були розглянуті питання про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік та про взяття на соціальний квартирний облік. Понад десять рішень стосувались розгляду справ про адміністративні правопорушення, вчинені громадянами України, що зареєстровані на території населених пунктів Судилківської сільської ради.

//