01

Відбувся перший етап конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

Перший етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» відбувся 26 листопада 2019 року на базі Судилківської сільської бібліотеки. Троє конкурсантів – бібліотекарів трьох закладів загальної середньої освіти змагалися у двох номінаціях: Попович І.Й. (Судилківський ліцей) у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі»; Мєшкова Т.В. (В.Медведівська гімназія) та Остапчук Л.І. (Полянська гімназія) у номінації «Бібліотека – територія читання».

Шкільні бібліотекарі представили конкурсні роботи – добірку матеріалів у форматі тематичного портфоліо та електронну презентацію.

За підсумками журі у кожній із заявлених номінацій першого етапу конкурсу визначено  переможця: Попович І.Й., шкільний бібліотекар Судилківського ліцею, у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі», Мєшкова Т.В., шкільний бібліотекар В.Медведівської гімназії, у номінації «Бібліотека – територія читання».

Вітання усім учасникам першого етапу конкурсу. Переможцям зичимо успіхів у другому етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».

//