ВІТАЄМО, «СУДИЛКІВСЬКІ ВІДУНИ»!

05-11 червня 2023 року за сприяння сільського голови Тетяни КОТИК команда ліцеїстів «Судилківські відуни» взяла участь у II етапі (обласного) фестивально – вишкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої та старшої вікових груп у с.Голосків Гуменецької сільської територіальної громади Кам’янець – Подільського району Хмельницької області з дотриманням законодавства України про проведення воєнного стану, виконання порядку дій за сигналами оповіщення «Увага всім!», «Повітряна тривога» та обмежувальних протиепідемічних заходів щодо попередження поширення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусною інфекцією SARS-CoV-2.
Представництво змагань – 20 команд (7 команд середньої і 13 команд старшої вікової категорії). «Судилківські відуни» посіли III почесне місце у середній віковій групі.
Вітаємо команду «Судилківські відуни» з результативною участю у II етапі (обласного) фестивально – вишкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зичимо «відунам» нових сил і нових знань, нових перемог і досягнень! Знайте, ваша перемога – дієвий та впевнений крок у наближенні перемоги України! Так тримати!
Дякуємо відділу освіти та культури сільської ради в особі Наталії Космини за злагоджені організаційні дії щодо участі команди ліцею в обласних змаганнях, керівництву в особі директора ліцею Регулі Т.А., заступнику директора з виховної роботи Береговській Н.О. Судилківського ліцею за високу організацію роботи з національно-патріотичного виховання, дякуємо педагогам – тренерам і супроводжуючим дітей для участі у змаганнях Віталію Мушинському, Надії Сніховській, Катерині Горбань; вдячність педагогам: Юрію Береговському, Антону Шиманюку, Зої Мельник, Оксані Алфьоровій, Олені Морозовій, Ірині Болюх, хто працював з командою у процесі її підготовки до участі у змаганнях (фізпідготовка, історія України, основи медичних знань, основи безпеки життєдіяльності); вдячність водієві шкільного автобуса Травлинського ліцею Олексію Прокопчуку, який здійснював довезення на змагання «Судилківських відунів».
Усім подальших успіхів, досягнень і перемог!
РАЗОМ ВИСТОЇМО, ЗМОЖЕМО, ПЕРЕМОЖЕМО!