УВАГА!
Klyn 04

Всесвітній день мігруючих птахів

До уваги жителів Судилківської ОТГ, закладів освіти і культури! З метою підвищення обізнаності громадськості з питань, що стосуються мігруючих птахів, спонукання до вжиття заходів для їх збереження, у другу суботу травня (11 травня) та жовтня  (12 жовтня) 2019 року міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів (ВДМП). Тема цьогорічного Всесвітнього дня мігруючих птахів «ЗАХИСТ ПТАХІВ: ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ЗАБРУДНЕННЯ ПЛАСТИКОМ!» Основна мета – привернення уваги до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовищ існування.

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації закликає небайдужих долучитися до відзначення цього Дня та забезпечити проведення відповідних тематичних, просвітницьких та інформаційних заходів із залученням населення, учнівської молоді з приверненням уваги на негативний вплив забруднення пластиком для мігруючих птахів.

Для отримання детальної інформації щодо ВДМП можна звертатися на офіційний сайт ВДМП за посиланням: www.worldmigratorybirdday.org/. Зареєструвати заходи, що проводитимуться в рамках Дня ВДМП можна за посиланням: http: www.worldmigratorybirdday.org/register-your-event (англійською мовою).