zobrazhennya viber 2023 09 18 13 34 04 452

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

 На виконання статті 53 Конституції України «Про освіту» кожного року на території нашої громади проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Його мета – виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не приступили до навчання та вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, а також притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків. Тому, 13.09.2023 року працівниками Служби у справах дітей спільно з працівниками поліції, старостою сіл Городище, Пашуки, соціальним педагогом  Городищенського ліцею відповідний захід провели у селі Городище, під час якого  відвідано та обстежено 6 родин,  у яких виховується 15 дітей. За результатами рейду складені відповідні акти. Дітей, які не приступили до навчання не виявлено.

 Батькам вкотре було наголошено відповідально ставитись до здобуття дітьми  загальної середньої освіти, уважніше ставитись до кола спілкування своїх дітей, обмежувати доступ до сумнівних акаунтів у соціальних мережах, вчасно реагувати  на неприємні ситуації та в  разі потреби звертатись до відповідних служб, 

Крім того, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, та, щодо попередження насильства у сім’ї. Двоє батьків  попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків,  та на одного з батьків було складено  працівником  поліції  адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.     

 З метою недопущення безпритульності та бездоглядності, а також скоєння злочинів,  проведено профілактичну бесіду з учнем школи та його батьками.    

Вкотре закликаємо всіх батьків належним чином виконувати батьківські обов’язки, забезпечувати дітям належні умови для їх постійного проживання, виховання, навчання та гармонійного розвитку, здійснювати ретельний контроль за охопленням дітей навчанням, виконанням вимог дистанційного навчання.

zobrazhennya viber 2023 09 18 08 59 31 155

//