439527800 419005334182971 1913465335247689133 n 1

ВИЇЗНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

22 – 23 квітня 2024 року працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради організовано виїзди в сім’ї громади, які виховують неповнолітніх дітей і проживають в селах Судилків, Хролин, В.Медведівка, Новичі, Поляна, Жолудки.
Фахівці із соціальної роботи відвідали сім’ї внутрішньо переміщених осіб, багатодітні сім’ї, сім’ї, які опинились в складних сімейних обставинах та сім’ї, в яких було зафіксовано випадки домашнього насильства. Перевірено умови проживання дітей, облаштування місць для навчання, забезпечення дітей одягом, сезонним взуттям, іграшками та шкільним приладдям. Проведено бесіди з батьками щодо створення належних умов для дітей та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків. Також батьків попереджено про відповідальність за перебування неповнолітніх дітей на вулиці в нічний час та недопущення вживання тютюнових виробів та алкогольних напоїв.
Особлива увага акцентована на своєчасному оформленні відповідних документів на дітей та забезпеченні гарантованого державою права на соціальний захист та соціальну підтримку сімей з неповнолітніми дітьми.
Від Фонду «Ми з Україною», за підтримки Об’єднаної Церкви Християн Віри Євангельської, сім’ям передано продуктові набори, безконтактні термометри, гігієнічні набори.
//