УВАГА!
YA UCHASNYK BOJOVYH DIJ. NARAZI PEREBUVAYU ZA KORDONOM

Я – УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ. НАРАЗІ ПЕРЕБУВАЮ ЗА КОРДОНОМ. МАЮ БАЖАННЯ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИЗНАЧЕНИХ МЕНІ ПІЛЬГ НА СПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Відповідно до статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” учасники бойових дій мають право, зокрема, на знижку оплати за користування житлом та комунальними послугами.

Пільговик на свій розсуд реалізує своє право на пільги та може відмовитися від них.

Так, надання пільг припиняється, зокрема, за заявою пільговика з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою (пункт 19 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373).

Таку заяву можна надіслати в електронному вигляді (🌐 через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, електронною поштою) або засобами поштового зв’язку.

Контакти територіальних органів Пенсійного фонду України можна знайти на інформаційній сторінці вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (Головна / Контакти / Сервісні центри ГУ ПФУ).