YA VIDPRATSYUVALA 20 DNIV U MYNULOMU MISYATSI. ZA YAKYH UMOV NEPOVNYJ

Я ВІДПРАЦЮВАЛА 20 ДНІВ У МИНУЛОМУ МІСЯЦІ. ЗА ЯКИХ УМОВ НЕПОВНИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ЯК ПОВНИЙ?

     Відповідно до частини третьої статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж в Україні обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи зараховується до страхового стажу як повний за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не
меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
     Наприклад, щоб липень 2023 року було зараховано до страхового стажу як повний, за особу (або особою) має бути сплачено страховий внесок у розмірі не менше 22% мінімальної зарплати: 6700 х 22% =1474 грн.
     Тобто, якщо за 20 днів роботи було нараховано заробітну плату не менше 6700
грн, до страхового стажу буде враховано повний місяць.

//