УВАГА!
YAkshho zayavu i dokumenty na zhytlovu subsydiyu podaty do 1 lypnya

Якщо заяву і документи на житлову субсидію подати до 1 липня, то виплату буде призначено з початку неопалювального сезону

Відповідно до пункту 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, у разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону,  житлова субсидія призначається з початку такого сезону (але не раніше дня виникнення права на її отримання).

Якщо житлову субсидію вже було призначено, то обов’язково звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян. В основному, субсидія на наступний період продовжується автоматично, без звернення людини.

Кому саме слід звернутись  до органу Пенсійного фонду України, читайте за посиланням: http://surl.li/ustwd

Якщо ви чи члени вашого домогосподарства належите до зазначеної категорії осіб, подайте документи до 1 липня, і тоді виплату вам буде призначено з 1 травня – з початку неопалювального сезону.

Подати заяву та необхідні документи до органу Фонду можна в один із способів:

–  через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центри надання адміністративних послуг;

–  поштовим відправленням – на адресу органу Фонду;

онлайн – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок “Пенсійний фонд” або через портал “Дія”.