Na Hmelnichchini rozpochato sezon polyivannya na pernatu dichinu 1 2017 08 06 03 43 57

З 03 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичинурозпочнеться з03 серпня, сезон триватиме до кінця року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок і т.д.

Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі. Для мисливців його початок є своєрідним святом. Нарешті можна дістати рушниці та вирушати у пошуках птиці, засвідчити свою вправність у добуванні дичини, а крім того, просто ще раз помилуватися красою природи та відпочити. День відкриття полювання не випадково припадає напочаток серпня, це –час коли уже молоді особини добре літають. Адже полювати на молоду качку, яка ще не літає,вважається у мисливському середовищі ганебним.

Сезон полювання розпочинається відповідно до Закону України « Про ветеринарну медицину» ст. 19. Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд під час полювання», Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Перед початком відкриття полювання користувачі мисливських угідь після обстеження мисливських угідь державною службою ветеринарної медицини повинні отримати дозвіл на відкриття полювання в Шепетівському РУ ГУ ДПСС в Хмельницькій області.

Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, ветеринарно-санітарний паспорт на собак мисливських порід з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

 Держпродспоживслужба бажає усім мисливцям приємного полювання, і, як традиційно бажають у мисливському середовищі: «Ні пуху Вам, ні пера!

 

 Головний спеціаліст Шепетівського РУ ГУ ДПСС

в Хмельницькій області В.Савіцький

//