З 95-РІЧЧЯМ, ШАНОВНА МАРІЄ СТЕПАНІВНО!

З 95-РІЧЧЯМ, ШАНОВНА МАРІЄ СТЕПАНІВНО!

Літа, як швидкоплинна ріка, біжать собі непомітно, множаться прийдешніми днями, різними подіями. Що не рік – то нова сторінка книги життя. Щобільше сторінок – то більше  досвіду, життєвої мудрості та, по-особливому, приємних щоденних планів і мрій.

Ювілей великої дати прикрасив сторінки життя Верхогляд Марії Степанівни, жительки села Жолудки, якій 26 січня виповнилося вагомих 95 років. Зараз ювілярка проживає у сина в с.Новичі. На свято до мами, бабусі, прабабусі зібралися  родина, близькі, сусіди.

Від виконавчого комітету сільської ради під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК, заступник сільського голови Мазур В.Д. разом зі спеціалістом з питань культури сільської ради Тончук Н.О, старостою села Охрімець Л.А., працівниками культури Новицького (завідувач Сверчевська Т.М., активісти вокального гурту «Новичанка»), Жолудецького сільських клубів (завідувач Сидорчук Г.І.), Новицької сільської бібліотеки (завідувач Огороднік В.А.), привітали Марію Степанівну зі славним ювілеєм, побажали міцного здоров’я, тепла родини і близьких, яскравого сонечка, безхмарного неба, многая літ.

Під ліричний спів гурту «Новичанка» та теплі слова вітань її родини і гостей  ділилася спогадами про пережите бабуся Марія. Життя було важким. На її долю  випали роки голодомору, каторжні роботи в Німеччині, роки повоєнного лихоліття та розбудови.

Марія Степанівна виховала  чотирьох  дітей, зараз опікується онуками та правнуками, їх у бабусі і прабабусі відповідно семеро і п’ятеро. Родина дарує своє тепло матусі – бабусі, а вона щиро радіє успіхам її найдорожчих у житті людей.

Шановна Маріє Степанівно! Здоров’ячка Вам і сил! Нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Гарного життя-буття Вам, ювілярко, щасливого майбуття!

//