День дошкілля

З Днем дошкілля!

«Сонечко» у с.Городище, «Колосок» у селі Судилків, «Журавлик» у селі Лозичне, «Джерельце» у селі Білокриниччя, «Дзвіночок» у селі Новичі, «Лісова казка» у селі Поляна, «Бджілка» у селі Вовківці, «Віночок» у селі Хролин, «Калинонька» у селі Серединці – маленький світ дитинства – 9 закладів дошкільної освіти  у Судилківській ОТГ. У закладах дошкільної освіти сільської ради навчається  295 дітей, працює 43 педагоги. Освітній процес педагоги здо будують на інноваційній основі, досягають вагомих результатів у професійній діяльності.

Тож напередодні Всеукраїнського Дня дошкілля виконавчий комітет Судилківської сільської ради під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК, депутатський корпус сільської ради  щиро вітають педагогів і працівників дошкілля з професійним святом!

Шановні педагоги і працівники дошкільної освіти! Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та особистому житті, радості спілкування з дітьми, взаєморозуміння з батьками, завжди удачі у всіх планах, починаннях, творчих задумах. Нехай нашим маленьким «сонечкам» та «бджілкам», «журавлятам» і «дзвіночкам» буде завжди весело та здорово, комфортно і затишно у закладах дошкілля громади, нехай сяють щастям оченятка, розливається дзвінкими  переливами радісний дитячий сміх! Зі святом!

//