398831443 319715700778602 5330148502964410819 n

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ!

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. У 2023 році він випадає на 5 листопада.

Шановні працівники соціальної сфери Судилківської ТГ! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!
Щиро дякую за сумлінну невтомну працю, реалізацію завдань державної політики з питань соціального захисту. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як професія працівника соціальної сфери: з великим милосердям та увагою Ви опікуєтеся проблемами людей, які потребують соціального захисту, соціального супроводу, підтримки, допомоги, поради. Ваша велика любов, сердечне тепло, щедрість душі, чуйність, турбота дозволяють Вам знаходити потрібні слова підтримки, засоби і способи допомоги ближньому. Це так важливо!
Бажаю Вам міцного здоров‘я, сімейно – родинного благополуччя, щасливого і мирного майбуття. Хай добро, яке даруєте іншим, повертається до Вас сторицею, а людська шана і любов додає сил і веселкою квітне у серці.
Зі святом!
З повагою
сільський голова Тетяна КОТИК
//