Славне 90-річчя відзначає Камлук Надія Леонтіївна, жителька с.Судилків!
«Вчителько моя, зоре світова…» Прекрасно і влучно сказано! Як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і вчитель дарує дітям радість пізнання світу. Так впродовж усього періоду праці на педагогічній ниві, а років праці і педагогічного досвіду за плечима Надії Леонтіївни Камлук чимало! Чотири десятки літ пропрацювала Надія Леонтіївна у Судилківській загальноосвітній школі вчителем початкових класів. Навчала дітей не тільки основ наук, навчала маленьких «чомучок» найкращих людських якостей – дружелюбності, працьовитості, любові до рідної землі, до рідної природи, навчала дітей бути людьми у повному сенсі цього слова. Сьогодні учні Надії Леонтіївни вже самі мають вагомий досвід років за різними спеціальностями, до сьогодні пам’ятають свою першу вчительку, відвідують її, телефонують і шанобливо називають Вчителем від Бога.
Цьогоріч перший день квітня у букет років Надії Леонтіївни додав 90 вагомих і яскравих у її біографії років. Від виконавчого комітету Судилківської сільської ради під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК щиро вітаємо ювілярку з прекрасним Днем народження.
Матусі трьох дітей, бабусечці чотирьох онуків, прабабусечці семи правнуків зичимо міцного здоров’я, яскравого сонечка, тепла родини, близьких, друзів.
Многая щасливих літ Вам, Надіє Леонтіївно!
Судилківська сільська рада Судилківська сільська об'єднана територіальна громада