УВАГА!
Rokiv 90unnamed

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

Славне 90-річчя відзначає Камлук Надія Леонтіївна, жителька с.Судилків!

«Вчителько моя, зоре світова…» Прекрасно і влучно сказано! Як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і вчитель дарує дітям радість пізнання світу. Так впродовж усього періоду праці на педагогічній ниві, а років праці і  педагогічного досвіду за плечима Надії Леонтіївни Камлук чимало! Чотири десятки літ пропрацювала Надія Леонтіївна у Судилківській загальноосвітній школі вчителем початкових класів. Навчала дітей не тільки основ наук, навчала маленьких «чомучок» найкращих людських якостей – дружелюбності, працьовитості, любові до рідної землі, до рідної природи, навчала дітей бути людьми у повному сенсі цього слова. Сьогодні  учні Надії Леонтіївни вже самі  мають вагомий досвід років за різними спеціальностями,  до сьогодні пам’ятають свою першу вчительку, відвідують її, телефонують  і шанобливо називають Вчителем від Бога.

Цьогоріч  перший день квітня у букет років Надії Леонтіївни додав  90  вагомих і яскравих у її біографії  років. Від виконавчого комітету Судилківської сільської ради під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК щиро вітаємо ювілярку з прекрасним Днем народження.

Матусі трьох дітей,  бабусечці чотирьох онуків, прабабусечці семи правнуків зичимо міцного здоров’я, яскравого сонечка, тепла родини, близьких, друзів.

Многая щасливих літ Вам, Надіє Леонтіївно!