uvaga

ЗА ЗВАЛИЩА БУДМАТЕРІАЛІВ БІЛЯ БУДИНКІВ ШТРАФУВАТИМУТЬ!

Судилківська сільська рада нагадує мешканцям громади про виконання обов’язків щодо наведення ладу на власній і прилеглій територіях. Зокрема, йдеться про заборону складування будівельних матеріалів (пісок, камінь, щебінь, шпали любого типу), будівельного сміття та відходів, утворення загонів для утримання свійських тварин та птиці. Відповідні норми зафіксовані у Правилах благоустрою територій населених пунктів Судилківської сільської ради (46 сесія рішення № 14 від 02 жовтня 2019 року розділ 6).

У разі потреби у розміщенні будматеріалів на прилеглій до присадибної ділянки території  просимо завчасно звернутись до виконавчого комітету сільської ради із заявою про надання дозволу на тимчасове зберігання будівельних матеріалів та терміни зберігання.

Додамо, що за порушення Правил благоустрою територій населених пунктів Судилківської сільської ради винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про благоустрій населених  пунктів» – накладання штрафу на громадян.

 

Виконавчий комітет Судилківської сільської ради

//