87261264 1245409302315454 4703415649307721728 n

«Живи, Кобзаре, в пам’яті народній!»

Український Пророк, славний син українського народу, геніальний поет – Т.Г.Шевченко. Його світлий образ – безсмертний. Могутня сила його таланту, проникливість думки, гострота і пристрасність його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до України та українського народу.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. Тож 25 лютого 2020 року на базі Судилківського ліцею учнівська молодь закладів загальної середньої освіти громади зібралася на фестивалі читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті народній!»

Мета заходу – залучення учнівської молоді до вивчення, осмислення та сприйняття постаті Т.Г. Шевченка, популяризація творчості Великого Кобзаря, актуальність творчої спадщини поета на сучасному етапі розвитку суспільства.

У фестивалі взяли участь представники всіх ззсо. Учні продемонстрували володіння основами художнього читання, індивідуальність у підході до декламування поетичних і прозових творів, оригінальність у виборі творів для декламування.

Фестиваль відбувся, а разом з ним відбулася ще одна зустріч з Великим Кобзарем і його геніальними творами, які є дуже актуальними на сучасному етапі історії України. Вітаємо всіх учасників фестивалю! Ви – найкращі! Дякуємо учасникам фестивалю, дирекції ззсо, вчителям – наставникам учнів!

//