74809477 1138454673010918 6997824545046396928 n

Звіти і вибори у ПОПО Судилківської сільської ради

30 жовтня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція  у ПОПО Судилківської ОТГ. У роботі звітно – виборної конференції взяв участь голова Хмельницької обласної профспілки працівників освіти і науки України Яримюк А.С. та заступник сільського голови Мазур В.Д.

Учасники конференції заслухали доповідь голови профспілкового комітету Васильченко Т.А. за звітний період  та звіт голови ревізійної комісії Рудюк Р.П. Відбулося обговорення доповіді учасниками профспілки, вибори профспілкового комітету, голови профспілкової організації, вибори ревізійної комісії. Розглянуто питання про делегування членів профспілки до нового складу комітету профспілки та про вибори делегата на чергову обласну звітно – виборну конференцію.

Більшістю голосів учасників конференції головою профспілки обрано Васильченко Тамару Анатоліївну, її ж кандидатуру одностайним голосуванням членів профспілки обрано делегатом на чергову обласну звітно – виборну конференцію.

До учасників профспілкової конференції звернувся голова Хмельницької обласної профспілки працівників освіти і науки України Яримюк А.С. У своєму виступі Яримюк А.С. акцентував увагу присутніх на основних проблемах освітян на етапі реформування освітньої галузі, а також на проекті Закону України «Про загальну середню освіту» та проекті нового  Трудового кодексу України, який має запрацювати з 01.01.2020 року.

Від виконавчого комітету сільської ради під керівництвом Котик Т.М. учасників зібрання та новообраного голову ПОПО Судилківської сільської ради привітала заступник сільського голови Мазур В.Д.

//